IX Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej [online] | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

IX Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej [online]

16 November 2021 10:00 - 15:00

Oferty pracy, staży i praktyk, okazja do bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami firm, poznanie ich wymagań i oczekiwań w stosunku do konkretnych stanowisk pracy, możliwość poznania specyfiki pracy w danej branży, a także okazja do konsultacji dokumentów aplikacyjnych.

[Aktualizacja, dn. 10.11.2021] W związku z dynamicznie zmieniająca się sytuacją epidemiczną i wzrostem zakażeń koronawirusem podjęto decyzję o zmianie formuły wydarzenia. IX Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej odbędzie się online. Szczegółowe informacje pojawią się wkrótce na stronie Biura Karier

Już 16 listopada br. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, Biuro Karier oraz zapraszają studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej do udziału w IX Dniu Strefy na Politechnice Gdańskiej.

Po dwuletniej przerwie powracamy z wydarzeniem stacjonarnym na Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek 40) na którym, w godzinach 10:00 – 15:00 w holu głównym oraz w sali 125, zaprezentują się czołowe firmy działające w PSSE:

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!