mgr inż. Łukasz Zedler | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

mgr inż. Łukasz Zedler

29 April 2022 10:00 - 13:00

Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej

mgr. inż. Łukasza Zedlera

Tytuł rozprawy: „Comprehensive analysis of low-temperature methods for reclaiming of ground tire rubber”.

Obrona odbędzie się 29 kwietnia 2022 o godzinie 10:00 w Audytorium 1.4 Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej w formie wideokonferencji przy wykorzystaniu platformy Ms Teams.

Promotor: prof. dr hab. inż. Józef Haponiuk (Politechnika Gdańska)
Promotor pomocniczy: dr inż. Krzysztof Formela (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: prof. dr hab. inż. Dariusz M. Bieliński (Politechnika Łódzka), prof. dr Morteza Ehsani (Iran Polymer and Petrochemical Institute), dr hab. Piotr Rytlewski (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego)

Przewodnicząca Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne
Prof. dr hab. inż. Agata Kot-Wasik

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej, ul. G. Narutowicza 11/12, 80–233 Gdańsk.

Streszczenie rozprawy i opinie recenzentów są dostępne na stronie BIP: https://pg.edu.pl/biuletyn-informacji-publicznej/nauki-chemiczne

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie rozprawy doktorskiej proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: urszula.kampowska@pg.edu.pl do dnia 22.04.2022.