2022.07.08 - mgr inż. Julia Borzyszkowska-Bukowska | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

2022.07.08 - mgr inż. Julia Borzyszkowska-Bukowska

8 July 2022 10:15 - 12:00

Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej

mgr inż. Julii Borzyszkowskiej-Bukowskiej

Tytuł rozprawy: „Dynamika molekularna oddziaływań przeciwgrzybowych heptaenów aromatycznych i ich izomerów all-trans ze sterolami w błonach lipidowych”

Obrona odbędzie się 08 lipca 2022 o godzinie 10:15 w Audytorium 1.4 Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej w formie wideokonferencji przy wykorzystaniu platformy Ms Teams.

Promotor: prof. dr hab. inż. Jan Mazerski (Politechnika Gdańska)
Promotor pomocniczy: dr inż. Tomasz Laskowski (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: prof. dr hab. Wiesław Gruszecki (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej), prof. dr hab. Cezary Czaplewski (Uniwersytet Gdański)

Przewodnicząca Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne
Prof. dr hab. inż. Agata Kot-Wasik

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej, ul. G. Narutowicza 11/12, 80–233 Gdańsk.

Streszczenie rozprawy i opinie recenzentów są dostępne na stronie: https://chem.pg.edu.pl/nauka/postepowania-awansowe/przewody-doktorskie

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie rozprawy doktorskiej proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: urszula.kampowska@pg.edu.pl do dnia 06.07.2022.

Adres wydarzenia

Chemia C, Audytorium 1.4