2022.10.12 - mgr inż. Patrycja Jakubek | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

2022.10.12 - mgr inż. Patrycja Jakubek

12 October 2022 13:00 - 15:00

Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej

mgr inż. Patrycji Jakubek

Tytuł rozprawy: „Chemical and biological evaluation of antioxidant activity of endogenous redox-active compounds compared to plant-derived exogenous antioxidants”.

Obrona odbędzie się 12 października 2022 o godzinie 13:00 w Audytorium 1.4 Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej w formie wideokonferencji przy wykorzystaniu platformy Ms Teams.

Promotor: prof. dr hab. inż. Agnieszka Bartoszek-Pączkowska (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: prof. dr Maija Dambrova (Riga Stradins University), prof. dr Marc Diederich (Seoul National University), prof. dr hab. Maria Koziołkiewicz (Politechnika Łódzka)

Przewodnicząca Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne
Prof. dr hab. inż. Agata Kot-Wasik

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej, ul. G. Narutowicza 11/12, 80–233 Gdańsk.

Streszczenie rozprawy i opinie recenzentów są dostępne na stronie BIP: https://pg.edu.pl/biuletyn-informacji-publicznej/nauki-chemiczne

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie rozprawy doktorskiej proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: urszula.kampowska@pg.edu.pl do dnia 05.10.2022.

Adres wydarzenia

Audytorium 1.4, Chemia C