Spotkanie naukowe Wydziału II Nauk Biologicznych i Medycznych GTN | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Spotkanie naukowe Wydziału II Nauk Biologicznych i Medycznych GTN

17 November 2022 14:00 - 17:00

Wydział II Nauk Biologicznych i Medycznych Gdańskiego Towarzystwa Naukowego zaprasza na spotkanie naukowe, które odbędzie się w dniu 17 listopada 2022 r. (czwartek) o godz. 14:00 w sali seminaryjnej nr 105 w budynku Atheneum Gedanense Novum Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego przy al. Zwycięstwa 41/42 w Gdańsku.

Na spotkaniu zostaną wygłoszone dwa referaty naukowe:

1. dr hab. inż. Magdalena Prokopowicz, prof. uczelni w Katedrze i Zakładzie Chemii Fizycznej Wydziału Farmaceutycznego GUMed, wygłosi wykład pt.:

"FUNKCYJNE MATERIAŁY KOŚCIOTWÓRCZE"

2. dr hab. inż. Marzena Jamrógiewicz z Katedry i Zakładu Chemii Fizycznej Wydziału Farmaceutycznego GUMed wygłosi wykład pt.:

"BADANIA JAKOŚCI I ZMIENNOŚCI, CZYLI Z WIATREM I POD WIATR W FARMACJI"

Przewodnicząca Wydziału II GTN
prof. dr hab. Lidia Wolska

Sekretarz Wydziału II GTN
dr hab. Krzysztof Rębała

Adres wydarzenia

Budynek Atheneum Gedanense Novum Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, al. Zwycięstwa 41/42 w Gdańsku, sala seminaryjna nr 105