2023.01.10 - mgr inż. Natalia Czaplicka | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

2023.01.10 - mgr inż. Natalia Czaplicka

10 January 2023 11:30 - 13:30

Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej

mgr inż. Natalii Czaplickiej

Tytuł rozprawy: „Badania nad mineralną karbonatyzacją z wykorzystaniem modelowej cieczy podestylacyjnej z procesu Solvaya”

Obrona odbędzie się 10 stycznia 2023 o godzinie 11:30 w Audytorium 1.4 Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej w formie hybrydowej przy wykorzystaniu platformy Ms Teams.

Promotor: dr hab. inż. Donata Konopacka-Łyskawa (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: prof. dr hab. inż. Adriana Zaleska-Medynska (Uniwersytet Gdański), dr hab. inż. Paweł Sobieszuk (Politechnika Warszawska), dr hab. Aleksandra Szcześ (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej)

Przewodnicząca Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne
Prof. dr hab. inż. Agata Kot-Wasik

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej, ul. G. Narutowicza 11/12, 80–233 Gdańsk.

Streszczenie rozprawy i opinie recenzentów są dostępne na stronie BIP: https://pg.edu.pl/biuletyn-informacji-publicznej/nauki-chemiczne

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie rozprawy doktorskiej w formie zdalnej, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: urszula.kampowska@pg.edu.pl do dnia 03.01.2023.

Adres wydarzenia

Audytorium 1.4, Chemia C