Konferencja "Zastosowanie sprzężonych metod analizy termicznej w badaniach materiałów" | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Wydarzenia

15 - 16 Luty 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pt.:

Zastosowanie sprzężonych metod analizy termicznej w badaniach materiałów

organizowanej przez Katedrę Technologii Polimerów Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej i Firmę NETZSCH

Celem konferencji jest zapoznanie uczestników z metodami sprzężonymi analizy termicznej stosowanymi w wielu dziedzinach nauki i przemysłu. Wykłady będą prowadzone przez specjalistów z firmy NETZSCH, Bruker oraz użytkowników wykorzystujących, na co dzień metody sprzężone analizy termicznej.  Tematyka będzie obejmowała zarówno podstawy teoretyczne jak i praktyczne możliwości zastosowania metod termoanalitycznych w badaniach laboratoryjnych oraz przemysłowych (tworzywa sztuczne, ceramika, farmacja, metalurgia i inne).

W drugim dniu konferencji odbędą się także warsztaty z zakresu praktycznego zastosowania metod sprzężonych oraz metod spektroskopowych w badaniach materiałowych.

Adres wydarzenia

Audytorium 1.4, Chemia C, ul. Gabriela Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk