Chem-In – Wydział Chemiczny dla przemysłu | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Chem-In – Wydział Chemiczny dla przemysłu

29 Czerwiec 2023 17:00

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam na spotkanie zaplanowane na 29 czerwca 2023 roku na godzinę 17:00.

Gościć będziemy na Wydziale Chemicznym Absolwentów Politechniki Gdańskiej, którzy tworzą elitarny klub PKB+, czyli Politechniczny Klub Biznesu +. Klub powstał w 2001 roku, aby przedstawiać działalność zawodową członków oraz popierać przedsiębiorczość i gospodarkę rynkową. Nasi absolwenci (tj. absolwenci Wydziału Chemicznego) także należą do tego klubu.

Celem spotkania jest zaprezentowanie szerokiemu gronu przedstawicieli firm (https://pkbplus.pl/title,Firmy-czlonkow-PKB--,pid,28.html) osiągnięć Wydziału Chemicznego, które pokazują współpracę naszej nauki z przemysłem, a także nawiązanie nowych, czy odnowienie starych relacji.

Liczę, że będzie to wyśmienita okazja do poszerzenia naszych kontaktów.

Szanowni Pastwo. Zachęcam do uczestnictwa w wydarzeniu.

Do zobaczenia 29 czerwca, godzina 17:00, Audytorium 1.4

Agata Kot-Wasik