Seminarium wydziałowe "Analiza strat ciepła przez przegrody budowlane z wykorzystaniem pomiarów..." | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Wydarzenia

20 Październik 2023 11:00

Serdecznie zapraszamy na łączone seminarium Rady Dyscypliny Naukowej Inżynieria Materiałowa, Wydziału Chemicznego oraz Instytutu Nanotechnologii i Inżynierii Materiałowej, przed wszczęciem postępowania habilitacyjnego przez dr. inż. Michała Rymsa, na temat: "Analiza strat ciepła przez przegrody budowlane z wykorzystaniem pomiarów termowizyjnych oraz możliwości poprawy efektywności termicznej poprzez zastosowanie materiałów zmiennofazowych w materiałach budowlanych nowej generacji."

Seminarium odbędzie się w dniu 20 października 2023 r. o godz. 11:00 w Audytorium 3/11 Centrum Nanotechnologii A

Adres wydarzenia

Audytorium 3/11, Centrum Nanotechnologii A