2023.11.17 - mgr inż. Edyta Słupek | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

2023.11.17 - mgr inż. Edyta Słupek

17 Listopad 2023 13:15

Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej

mgr inż. Edyty Słupek

Tytuł rozprawy: „Kontrola procesowa za pomocą technik czujnikowych nowych metod selektywnego oczyszczania biogazu ze związków uciążliwych zapachowo”

Obrona odbędzie się 17 listopada 2023 o godzinie 13:15 w Audytorium 1.4 Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej w formie hybrydowej przy wykorzystaniu platformy Ms Teams.

Promotor: dr hab. inż. Jacek Gębicki (Politechnika Gdańska)

Promotor pomocniczy: dr inż. Patrycja Makoś-Chełstowska (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: dr hab. inż. Jarosław Puton (Wojskowa Akademia Techniczna), dr hab. inż. Wioletta Rogula-Kozłowska (Akademia Pożarnicza w Warszawie)

Przewodnicząca Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne
Prof. dr hab. inż. Agata Kot-Wasik

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej, ul. G. Narutowicza 11/12, 80–233 Gdańsk.

Streszczenie rozprawy i opinie recenzentów są dostępne na stronie: https://chem.pg.edu.pl/nauka/postepowania-awansowe/przewody-doktorskie

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie rozprawy doktorskiej w formie zdalnej, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: urszula.kampowska@pg.edu.pl do dnia 10.11.2023.

Adres wydarzenia

Audytorium 1.4, Chemia C