Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Magdaleny Fabjanowicz | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Magdaleny Fabjanowicz

17 November 2023 10:15 - 12:00

Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej

mgr inż. Magdaleny Fabjanowicz

Tytuł rozprawy: „Characterization of wines of domestic production in relation to the content of selected bioactive compounds and metals with the use of new analytical methods”

Obrona odbędzie się 17 listopada 2023 o godzinie 10:15 w Audytorium 1.4 Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej w formie hybrydowej przy wykorzystaniu platformy Ms Teams.

Promotor: dr hab. inż. Justyna Płotka-Wasylka (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: prof. dr hab. inż. Joanna Kałużna-Czaplińska (Politechnika Łódzka), dr hab. inż. Aleksander Astel (Akademia Pomorska w Słupsku), dr hab. Magdalena Biesaga (Uniwersytet Warszawski)

Przewodnicząca Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne
prof. dr hab. inż. Agata Kot-Wasik

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej, ul. G. Narutowicza 11/12, 80–233 Gdańsk.

Streszczenie rozprawy i opinie recenzentów są dostępne na stronie Biuletynu Informacji Publicznej PG: https://pg.edu.pl/bip/nauka/postepowania-dr/nauki-chemiczne

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie rozprawy doktorskiej w formie zdalnej, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: urszula.kampowska@pg.edu.pl do dnia 10.11.2023.

Adres wydarzenia

Audytorium 1.4, Chemia C