Piknik Wydziałowy 2024 | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Wydarzenia

Piknik Wydziałowy 2024

25 June 2024 12:15 - 15:15

Piknik Wydziału Chemicznego PG to nie tylko coroczna impreza, ale przede wszystkim uroczyste powitanie lata, które łączy całą społeczność Wydziału Chemicznego. To wyjątkowe wydarzenie, które gromadzi nie tylko pracowników, doktorantów i studentów, ale także gości i przyjaciół Wydziału, tworząc atmosferę pełną radości i entuzjazmu.

Symbol pikniku, truskawka, jest nie tylko owocem kojarzonym z latem i odpoczynkiem wakacyjnym, ale także symbolem naszej wspólnoty - różnorodnej, soczystej i pełnej życia.

Każdy piknik to niezapomniane chwile, które zaczynają się od koncertu zespołu muzycznego Kolby Surround. Ten unikalny zespół, składający się z pracowników i studentów Wydziału Chemicznego PG, dostarcza nam energetyczną muzykę, która dodaje pikanterii każdemu piknikowi.

A co by było piknikiem bez smacznej truskawki? Nasz konkurs na najlepsze ciasto truskawkowe to prawdziwe święto dla kubków smakowych, które podkreśla słodko-kwaśny smak lata.

Podczas Pikniku, z okazji Jubileuszu 120-lecia Politechniki Gdańskiej, przedstawiciele każdej katedry będą mieli zaszczyt posadzenia drzewa. Te drzewa będą rosły i kwitły, stając się żywym symbolem naszej wspólnej historii i przyszłości. 

Dołącz do nas na Pikniku Wydziału Chemicznego PG i poczuj magię lata!"

Adres wydarzenia

Parking przed budynkiem Chemii A