Seminarium naukowe KN RedOx | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Seminarium naukowe KN RedOx

18 Styczeń 2024 14:15

Serdecznie zapraszamy na 2 seminarium naukowe organizowane przez międzywydziałowe koło naukowe RedOx.

Dr inż. Konrad Trzciński z Katedry Chemii i Technologii Materiałów Funkcjonalnych Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej przedstawi wykład pt. "Analiza mechanizmów działania materiałów elektrodowych poprzez spektroskopię ramanowską".

Seminarium odbędzie się 18 stycznia o godzinie 14.15 w audytorium 3/11 Centrum Nanotechnologii A (budynek 4).

Zainteresowania naukowe prelegenta dotyczą wykorzystania cienkich warstw elektrodowych w obszarze fotoelektrochemii oraz magazynowania energii. Wykład skoncentruje się na możliwościach wykorzystania spektroskopii ramanowskiej do badania mechanizmów procesów zachodzących na powierzchni materiałów elektrodowych podczas ich zastosowania.

Adres wydarzenia

Audytorium 3/11 Centrum Nanotechnologii A