Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Łukasza Plisa | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Łukasza Plisa

22 November 2024 10:15 - 12:45

Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej

mgr. inż. Łukasza Plisa

Tytuł rozprawy: „Ocena podatności na korozję i dobór materiałów konstrukcyjnych infrastruktury wykorzystywanej w procesie długoterminowego magazynowania benzyny w kawernach solnych”

Obrona odbędzie się 22 listopada 2024 o godzinie 10:15 w Audytorium 1.4 (budynek Chemii C) Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej w formie stacjonarnej.

Promotor: prof. dr hab. inż. Kazimierz Darowicki (Politechnika Gdańska)

Recenzenci: prof. dr hab. Mikołaj Donten (Uniwersytet Warszawski), prof. dr hab. inż. Andrzej Jarzębski (Instytut Inżynierii Chemicznej PAN), prof. dr hab. inż. Maria Sozańska (Politechnika Śląska)

Przewodniczący Rady Dyscypliny Nauki Chemiczne
dr hab. inż. Marek Tobiszewski

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej, ul. G. Narutowicza 11/12, 80–233 Gdańsk.

Streszczenie rozprawy i opinie recenzentów są dostępne na stronie Biuletynu Informacji Publicznej PG: https://pg.edu.pl/bip/nauka/postepowania-dr/nauki-chemiczne

Adres wydarzenia

Audytorium 1.4, Chemia C