Finał XXV edycji Konkursu Wygraj Indeks | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Finał XXV edycji Konkursu Wygraj Indeks

27 March 2021 09:00 - 11:00

W tym roku finał Konkursu Wygraj Indeks wypada 27 marca. Ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią, Konkurs odbędzie się w formie zdalnej.

Wszystkim finalistom życzymy powodzenia!

Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej corocznie organizuje ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Wygraj Indeks”.

Celem konkursu jest, rozwijanie zainteresowań chemią szerokiego kręgu młodzieży, możliwość sprawdzenia swej wiedzy poza szkołą i porównania jej z rówieśnikami z różnych stron Polski, jak również możliwość bezpośredniego kontaktu ze środowiskiem akademickim.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Więcej informacji można znaleźć na stronie Konkursu.

Sprawdź