Laureaci 1. edycji programu doceniania nauczycieli akademickich Politechniki Gdańskiej - eduSHARE | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-10-18

eduSHARE

Dnia 14.10.2023 w Dniu Edukacji Narodowej na Politechnice Gdańskiej odbyła się gala pt. "Święto Dydaktyki". Galę otwierali wspólnie prof. Joanna Mytnik, dyrektor Centrum Nowoczesnej Edukacji oraz prof. Krzysztof Wilde, Rektor PG, a prowadzili ją dr Małgorzata Kostrzewska oraz Marcin Zieliński z CNE.

Jednym z elementów gali było nagrodzenie laureatów w ramach inicjatywy eduSHARE. Jest to nowa inicjatywa na naszej uczelni – program, który stworzyliśmy po to, aby docenić i wyróżnić najlepsze wykładowczynie i najlepszych wykładowców Politechniki Gdańskiej oraz aby promować najbardziej inspirujące praktyki w dydaktyce akademickiej.

Głosami studentów zgłoszono do programu 60 wykładowczyń i wykładowców ze wszystkich wydziałów i centrów. Zgłoszenie polegało nie tylko na wskazaniu konkretnej osoby, ale również pisemnym umotywowaniu kandydatury, a także przypisaniu hasztagów, które charakteryzują wybranego nauczyciela.

Z naszej Katedry laureatami pierwszej edycji programu eduSHARE zostali:

dr inż. Paweł Kubica

dr hab inż. Mariusz Marć, prof. PG

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej informacji na temat samego programu eduSHARE oraz gali "Święto Dydaktyki" znajduje się w poniższym linku

eduSHARE