Dr hab. inż. Marek Tobiszewski na liście „The Analytical Science POWER List 2024” | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-09-09

dr hab. inż. Marek Tobiszewski
Ogromne gratulacje dla Profesora Uczelni dr hab. inż. Marka Tobiszewskiego! Tym razem Pracownik naszej Katedry został wyróżniony na liście „The Analytical Science Power List 2024” w kategorii Obrońcy Planety (ang. Planet Protector).
Co roku „The Analytical Science POWER List 2024” wyróżnia 60 osób mających wpływ na innych w dziedzinie nauk analitycznych. Lista podzielona jest na 3 kategorie: Bohaterowie Zdrowia Ludzkiego (ang. Human Health Heores), Obrońcy Planety (ang. Planet Protectors) oraz Innowatorzy Instrumentalni (ang. Instrumental Innovators).
Zachęcamy do zapoznania się listą pozostałych osób wyróżnionych!
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: https://theanalyticalscientist.com/power-list/2024