Laureaci 2. edycji programu doceniania nauczycieli akademickich Politechniki Gdańskiej - eduSHARE | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-10-16

logo edushare
Podczas II Uroczystej Gali Dydaktyki, która odbyła się 14 Października 2024 r. w dzień edukacji narodowej, na Politechnice Gdańskiej, dr inż. Bartłomiej Cieślik z Katedry Chemii Analitycznej Wydziału Chemicznego został uhonorowany prestiżową nagrodą EduShare za szczególne osiągnięcia dydaktyczne. Do nagrody nominują sami studenci a laureaci wybierani są przez Kapitułę, która również składa się w głównie z przedstawicieli studentów. Razem z nim, laureatami z Wydziału Chemicznego zostali dr hab. inż. Agnieszka Pladzyk, dr inż. Agata Sommer oraz dr inż. Paulina Kosmela.
Warto także podkreślić, że w gronie ponownie nominowanych do nagrody znalazł się dr hab. inż. Mariusz Marć, co świadczy nie tylko o wysokim poziomie dydaktyki na naszym Wydziale, ale i o tym, Katedra Chemii Analitycznej przyczynia się do naszych edukacyjnych starań.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych!
#PolitechnikaGdańska #ChemiaAnalityczna #EduShare