XXVIII Sesja Naukowa Sekcji Młodej Kadry Naukowej | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-03-21

XXVIII Sesja Naukowa Sekcji Młodej Kadry Naukowej

baner
Witamy na stronie XXVIII Sesji Naukowej Sekcji Młodej Kadry Naukowej pt. „Żywność wobec wyzwań współczesnego świata” oraz XIth International Session of Young Scientific Staff „Food in the face of the challenges of the modern world”.

W tym roku zapraszamy studentów, doktorantów i młodych pracowników naukowych z kraju oraz z zagranicy, którzy zajmują się tematyką związaną z naukami o żywności i żywieniu. Wiodącym tematem tegorocznej sesji będzie wymiana doświadczeń i poglądów naukowych m.in. w zakresie technologii żywności i żywienia, projektowania innowacyjnych produktów, inżynierii procesowej, bezpieczeństwa żywności i zrównoważonego rozwoju. Mamy nadzieję, że udział w konferencji będzie okazją do prezentacji wyników badań, dyskusji oraz budowania relacji, które zaowocują w przyszłości współpracą naukową.
Każdy uczestnik konferencji ma możliwość bezpłatnej publikacji artykułu w czasopiśmie ŻYWNOŚĆ. NAUKA. TECHNOLOGIA. JAKOŚĆ (20 pkt MEiN).


Konferencja dofinansowana ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki na podstawie umowy nr KONF/SN/0336/2023/01 w ramach środków przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę w ramach programu „Doskonała Nauka II”. Nazwa projektu „XXVIII Sesja Naukowa Młodej Kadry Naukowej”

logo
67 wyświetleń