Szkolenie | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-07-18

Szkolenie

Uczestnicy szkolenia CECAM
Pracownik naszej katedry uczestniczył w szkoleniu organizowanym przez CECAM (Centre Européen de Calcul Atomique et Moléculaire)

Miło nam poinformować, że w dniach 18-22.07.2022 pracownik naszej katedry, Dr Subrahmanyam Sappati uczestniczył w szkoleniu organizowanym przez CECAM (Centre Européen de Calcul Atomique et Moléculaire): Multiscale Molecular Dynamics with MiMiC, Lozanna, Szwajcaria.

CECAM to organizacja zajmująca się promowaniem badań podstawowych nad zaawansowanymi metodami obliczeniowymi oraz ich zastosowaniem do ważnych problemów w pionierskich obszarach nauki i technologii. Uzupełnieniem wykładów teoretycznych były sesje praktyczne, w których wykorzystano platformę modelowania wieloskalowego MiMiC.

Dr Sappati prezentował również wyniki swoich badań na sesji plakatowej (S. Sappati, J. Czub, KA Hossain, J. Slabonska „Role of Acidic Amino Acid Residues in Sequence-Specific DNA-Protein (SSDP) Interactions”). Więcej informacji na ten temat mogą Państwo znaleźć na stronie: https://www.cecam.org/workshop-details/1119 Serdecznie gratulujemy!