Udział zespołu z KTP w X Szkole Analizy Termicznej w Zakopanem | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-10-05

Udział zespołu z KTP w X Szkole Analizy Termicznej w Zakopanem

KTP_szkola

W dniach 19-22.09.2023 pracownicy naszej Katedry wraz ze studentami wzięli udział w X Szkole Analizy Termicznej w Zakopanem. Podczas Szkoły referaty wygłosili:

• dr inż. Paulina Kosmela „Właściwości termiczne i oksydacyjne kompozytów otrzymanych z biopolietylenu i odpadów czarnej herbaty wytworzonych przy użyciu formowania rotacyjnego”,
  • mgr inż. Joanna Smorawska „Analiza termiczna termoplastycznych bio-poliuretanów dostosowanych do gospodarki obiegu zamkniętego”,
  • mgr inż. Adam Olszewski „Wpływ indeksu izocyjanianowego na strukturę i właściwości kompozytów poliuretanowo-drzewnych (PU-WC).

Udział w Szkole był idealną okazją do zgłębienia wiedzy na temat analizy termicznej oraz zapoznania się z nowoczesnym sprzętem. Oprócz naukowych aspektów nie zabrakło również czasu na podziwianie uroków Zakopanego.