Sukces Koła Naukowego "TECH-POL" | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-01-15

Sukces Koła Naukowego "TECH-POL"

zl
Zarząd Koła Naukowego "TECH-POL" wziął udział w uroczystej gali wręczenia nagród w Plebiscycie Aktywności Studenckiej Złote Lwiątka. Wydarzenie odbyło się 16. grudnia 2023 roku i zostało zorganizowane przez Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej. Wręczono nagrody w jedenastu kategoriach, takich jak "Student Naukowiec", "Projekt Naukowy", czy "Koło Naukowe Roku". W ostatniej kategorii Koło Naukowe "TECH-POL" zdobyło pierwsze miejsce!

"TECH-POL" to Koło Naukowe, które aktywnie działa w Katedrze Technologii Polimerów od reaktywacji w listopadzie 2022 roku. Członkowie wraz z Opiekunami z zaangażowaniem promują wiedzę o tworzywach sztucznych w przystępny sposób podczas wydarzeń wydziałowych oraz ogólnouczelnianych. Nagroda w Plebiscycie Złote Lwiątka to wyjątkowe wyróżnienie i podsumowanie działalności Koła Naukowego w 2023 roku.

Serdecznie Gratulujemy wszystkim Członkom Koła Naukowego!

Autor zdjęć: Maciej Ziętarski