Podstawy technologii przetwórstwa materiałów polimerowych - nowy skrypt | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-04-16

Podstawy technologii przetwórstwa materiałów polimerowych - nowy skrypt

PPMP

W kwietniu 2024 roku ukazało się nowe opracowanie, wydane przez Wydawnictwo PG i przygotowane przez dr. hab. inż. Michała Strankowskiego, mgr inż. Justynę Gołąbek, dr. inż. Krzysztofa Formelę oraz prof. dr hab. inż. Janusza Dattę, pt."Podstawy technologii przetwórstwa materiałów polimerowych". Recenzentem skryptu był Pan prof. Zbigniew Floriańczyk z Politechniki Warszawskiej.

Podręcznik jest przeznaczony nie tylko dla studentów uczelni wyższych, lecz także dla szerokiego grona pracowników naukowych i dydaktycznych, pracowników inżynieryjno-technicznych oraz osób związanych z przemysłem tworzyw sztucznych.

Gratulujemy autorom i zachęcamy do zapoznania się z tym opracowaniem link