Seminarium wydziałowe "Modulators or power switches in cellular stress responses: miRNA lessons from hypoxia and UPR" | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

2 June 2022 13:15 - 15:00

Dnia 02.06.2022 o godzinie 13.15 odbędzie się seminarium wydziałowe, którego tematem będzie

Modulators or power switches in cellular stress responses: miRNA lessons from hypoxia and UPR.

Wykład wygłosi Prof. dr hab. Rafał Bartoszewski z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Katedra i Zakład Biologii i Botaniki Farmaceutycznej, Wydział Farmaceutyczny.

Spotkanie odbędzie się w trybie hybrydowym, w audytorium 1.4, Chemia C oraz pod linkiem do spotkania.

Adres URL dla wydarzenia ONLINE

Dołącz do wydarzenia