Spotkania rekrutacyjne online Biura Karier z firmami | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-03-23

Spotkania rekrutacyjne online Biura Karier z firmami

grafika tematyczna

Szanowni Państwo,

informujemy, że cały czas odbywają się spotkania rekrutacyjne online dla studentów, organizowane przez Biuro Karier PG we współpracy z firmami, które poszukują obecnie studentów do programów praktyk i staży zawodowych, oferując także często pracę na stanowiskach juniorskich, nie wymagających doświadczenia zawodowego.

HARMONOGRAM NAJBLIŻSZYCH SPOTKAŃ REKRUTACYJNYCH ONLINE:
24.03 - spotkanie online ze studentami/ absolwentami PG "Rozpocznij karierę z firmą APTIV" - zapisy otwarte
29.03 - spotkanie online ze studentami/ absolwentami PG "Rozpocznij karierę z firmą Terma" - zapisy otwarte
5.04 - spotkanie online ze studentami/ absolwentami PG "Rozpocznij karierę z firmą Marion" - zapisy już wkrótce
11.04 - spotkanie online ze studentami/ absolwentami PG "Rozpocznij karierę z firmą Tetrapak" - zapisy otwarte

Już wkrótce spotkania rekrutacyjne z kolejnymi firmami jak: Deloitte, Rockfin i Unilever. Informacje dostępne na stronie Biura Karier i Facebooku Biura Karier.

Zapisy na wszystkie spotkania odbywają się poprzez naszą platformę kariery CAREER CENTER.

Dzisiaj Biuro Karier zaprasza studentów na swoje stoisko na Kolejowych Targach Pracy (organizator: Koło Naukowe Inżynierii Drogowej i Kolejowej KoDiK z WILiŚ PG), do Gmachu Głównego, poziom 300, a już 13 kwietnia zapraszamy studentów na organizowane przez BK, we współpracy z Wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, Targi Pracy TARGOIOWISKO 2022 (10:00 -15:00, budynek Instytutu Oceanotechniki i Okrętownictwa, I piętro).