Perspektywy Woman in Tech Summit 2022 | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-04-13

Perspektywy Woman in Tech Summit 2022

Grafika tematyczna

Fundacja Edukacyjna Perspektywy organizuje kolejną edycję wydarzenia Perspektywy Woman in Tech Summit 2022 https://womenintechsummit.pl/, które odbędzie się 7-8 czerwca 2022 i gościć będzie ponad 10 000 uczestniczek i uczestników (5 000 na miejscu i dodatkowo 5 000 online) – ze 100 krajów świata. Wydarzeniu patronuje 60 największych firm technologicznych oraz najlepsze uczelnie techniczne z Polski i ze świata https://womenintechsummit.pl/#partners.

Summit jest przestrzenią do rozmów o najnowszych zwrotach w technologiach – w ramach wydarzenia znajduje się m.in. seria 100 specjalistycznych warsztatów, strefa mentoringu i targi pracy (Career Expo). Będą mu towarzyszyć liczne wydarzenia dodatkowe – spotkania w firmach (Tech Warsaw Welcomes), seminarium naukowe dla badaczek i badaczy w zakresie informatyki oraz Wielka Celebracja Kobiet w TECH&IT z wręczeniem tytułów TOP10 Kobiet w Sztucznej Inteligencji. Najważniejszymi tematami tegorocznej konferencji będą: metaverse, sztuczna inteligencja w jej najnowszych i najbardziej praktycznych odsłonach, blockchain, cyberbezpieczeństwo, technologie proklimatyczne, deep tech, 5G i chmura.

Studentki i studenci mogą otrzymać bezpłatne bilety aplikując przez formularz grantowy dostępny pod: Grants – Perspektywy Women in Tech Summit 2022 https://womenintechsummit.pl/grants/.
Osoba kontaktowa: Rafał Solecki-Bieniecki: r.solecki@perspektywy.pl tel. 22 657 43 28.

22 wyświetleń