50-lecie Bazuny | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-05-30

50-lecie Bazuny

50-lecie BAZUNA - grafika tematyczna

7-10 lipca, na terenie kampusu Politechniki Gdańskiej, odbędzie się Jubileusz 50-lecia Bazuny. Cztery dni koncertów upamiętni występ aż 55 zespołów wywodzących się ze środowiska akademickiego. Ten wyjątkowy klimat refleksji, sentymentu, pięknej muzyki, zgrupuje słuchaczy wokół dwóch scen: dużej zlokalizowanej przy Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej oraz małej znajdującej się w akademickim klubie Kwadratowa. Dodatkowo na ok. 30 stoiskach promowana będzie kultura, rękodzieło i żywność kociewska oraz kaszubska.

Już dziś zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie.

Wystąpią m.in. Słodki Całus od Buby, Mikroklimat, Lech Makowiecki i Zayazd, U studni, Wolna Grupa Bukowina, Męski Chór Szantowy Zawisza Czarny, Bez Idola, Czerwony Tulipan, Bez Jacka i inni.

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Gdańskiej, Studencki Klub Turystyczny Politechniki Gdańskiej FIFY, Pomorskie Stowarzyszenie Kulturalno-Artystyczne BAZUNA oraz Politechnika Gdańska.

Więcej na stronie wydarzenia www.bazuna.org.pl