Rockfin na Politechnice Gdańskiej – spotkanie stacjonarne | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-05-05

Rockfin na Politechnice Gdańskiej – spotkanie stacjonarne

grafika tematyczna

11 maja br. Biuro Karier PG oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa zaprasza studentów i absolwentów PG na spotkanie z przedstawicielami firmy Rockfin Sp. z o.o.

Spotkanie odbędzie się na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa.

Harmonogram:

10:00 – 14:00 poznaj możliwości jakie daje Rockfin - możliwość spotkania z przedstawicielami firmy (Hol WIMiO)

12:15 – 12:45 „Wanna be in Rockfin Team – czyli jak się u nas pracuje” – prezentacja HR (Aula)

12:45 – 14:00 „Jak odzyskać bezużyteczne ciepło i nie doprowadzić do wybuchu- projektowanie układu ORC” – wykład (Aula)

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

Serdecznie zapraszamy!