Studenckie Jeden z Dziesięciu, czyli… Jeden z Ośmiu | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-05-30

Studenckie Jeden z Dziesięciu, czyli… Jeden z Ośmiu

Studenci na scenie teleturnieju
Fot. materiały WRS

Dnia 20 maja odbył się finał 1z8 – gry inspirowanej słynnym programem „Jeden z dziesięciu”. Przebieg wydarzenia prezentował się następująco: dnia 24 kwietnia miała miejsce zdalna selekcja kandydatów do eliminacji wydziałowych. Następnego dnia eliminacje rozegrały się stacjonarnie. Uczestnicy mieli prawie miesiąc do przygotowań, aby 20 maja wystąpić podczas finału, który odbył się w trakcie Technikaliów. Możemy się pochwalić, że naszym reprezentantem był Paweł Łożuk, któremu udało się zdobyć finałowe 4 miejsce! W nagrodę otrzymał grę planszową Monopoly PG oraz bilet do kina Helios.

Serdecznie gratulujemy Pawłowi i życzymy udanej zabawy, kiedy będzie korzystał z nagród!