Medale Komisji Edukacji Narodowej | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2020-12-23

Medale Komisji Edukacji Narodowej

W dniu 18.12.2020 o godz. 11.15 w Audytorium 1.4 odbyła się kameralna uroczystość poświęcona wręczeniu medali Komisji Edukacji Narodowej pracownikom naszego Wydziału oraz podziękowań panu prof. dr hab. inż. Tadeuszowi Połońskiemu w związku z jego przejściem na emeryturę.

Medale KEN wręczył Prorektor ds. nauki Profesor Sławomir Milewski.
Medale otrzymali:

• dr hab. inż. Anna Brillowska-Dąbrowska,
  • dr hab. inż. Agnieszka Pladzyk,
  • dr hab. Sławomir Makowiec.

Drugą część spotkania rozpoczęło wystąpienie Profesor Marii Milewskiej, która przedstawiła życiorys zawodowy Profesora Tadeusza Połońskiego, przybliżając równocześnie jego sylwetkę, w tym niezwykle ciekawe zainteresowania.

Po wręczeniu podziękowań i upominków głos zabrał Profesor Tadeusz Połoński, wspominając lata pracy na naszym Wydziale.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w Audytorium 1.4 uroczystość była transmitowana za pośrednictwem platformy MS Teams.