Konkurs MAESTRO 13 | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-06-17

Konkurs MAESTRO 13

Logotyp Narodowego Centrum Nauki
Narodowe Centrum Nauki (NCN) ogłosiło konkurs MAESTRO 13 na projekty badawcze dla doświadczonych naukowców mające na celu realizację pionierskich badań naukowych, w tym interdyscyplinarnych, ważnych dla rozwoju nauki, wykraczających poza dotychczasowy stan wiedzy i których efektem mogą być odkrycia naukowe. Środki finansowe przeznaczone na realizację projektów badawczych w ramach konkursu MAESTRO 13 wynoszą 20 mln zł.

Otrzymane środki można przeznaczyć na:

• wynagrodzenia dla zespołu badawczego, w tym również stypendia dla studentów lub doktorantów;
  • zakup lub wytworzenie aparatury naukowo-badawczej;
  • pokrycie innych kosztów związanych z wydatkami niezbędnymi do realizacji projektu badawczego.

Warunki aplikowania:

• wnioski należy składać wyłącznie w formie elektronicznej przez system ZSUN/OSF, dostępny pod adresem https://osf.opi.org.pl zgodnie z procedurą składania wniosków; zasady składania wniosków wyjaśnione są w Wytycznych dotyczących wypełniania wniosków w konkursie MAESTRO 13 w systemie ZSUN/OSF;
  • nabór wniosków w systemie ZSUN/OSF trwa w dn. 21.06–15.09.2021 r. do godz. 16.00;
  • instrukcja przygotowania wniosku oraz dokumentacja konkursowa znajdują się na stronie NCN;
  • kontakt w ramach Działu Projektów: Joanna Baum, Anita Wiśniewska, Beata Toma.