Zaproszenie na VIII Łódzkie Sympozjum Doktorantów Chemii | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-08-11

Zaproszenie na VIII Łódzkie Sympozjum Doktorantów Chemii

Logotyp VIII Łudzkiego Sympozjum Doktorantów Chemii

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Organizacyjnego VIII ŁSDCh mam przyjemność zaprosić doktorantów z Państwa uczelni na konferencję VIII Łódzkie Sympozjum Doktorantów Chemii, która odbędzie się na Wydziale Chemii Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi w dniu 24 września 2021 roku. Będę wdzięczna za przekazanie zaproszenia młodym naukowcom z Państwa ośrodka naukowego.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 15 sierpnia 2021 roku.

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.chemia.uni.lodz.pl/lsdch/ oraz funpage’a na Facebooku „VIII Łódzkie Sympozjum Doktorantów Chemii”, gdzie znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące rejestracji, zgłoszeń oraz tematów wystąpień zaproszonych gości.

Serdecznie zapraszam do udziału w VIII ŁSD!

Paulina Borgul
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego