Wykład z serii Farmalityka – neurobiologiczne podłoże konfliktu pokoleń | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-03-18

Wykład z serii Farmalityka – neurobiologiczne podłoże konfliktu pokoleń

grafika tematyczna
Grafika pochodzi z serwisu PNG_EGG

Kolejny wykład w ramach projektu Farmalityka, odbędzie się w formie on-line w najbliższy poniedziałek 21.03.2022 o godz. 18:00 na platformie Zoom. Zaproszonym prelegentem jest dr Marek Kaczmarzyk, prof. UŚ - neurodydaktyk, nauczyciel i wykładowca, autor artykułów z zakresu biologicznych i memetycznych kontekstów kształcenia, a także autor licznych podręczników i programów szkolnych.

Na spotkaniu pt. "Międzypokoleniowe różnice w rozumieniu świata w ujęciu neurodydaktycznym" zostaną poruszane istotne zagadnienia dotyczące neurobiologicznego podłoża konfliktu pokoleń ze wskazaniem możliwości minimalizowania czy też unikania jego następstw.

Link do spotkania

Dane do zalogowania się:

Identyfikator spotkania: 883 2539 9231
Kod dostępu: Q#KCmt9M

Wszystkich słuchaczy zainteresowanych wykładem prosimy o zalogowanie się na platformie Zoom przy użyciu powyższego linka lub danych na ok. 5 min przed planowanym spotkaniem.