Certyfikaty kształcenia EUR-ACE Bachelor oraz Master dla kierunku Biotechnologia | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-05-16

Certyfikaty EUR-ACE

Miło nam poinformować, że w marcu 2022 roku Komisja Akredytacyjna Uczelni Technicznych udzieliła akredytacji kierunkowi studiów Biotechnologia I i II stopnia prowadzonym na Wydziale Chemicznym Politechniki Gdańskiej. Akredytacja została przyznana na okres 5 lat, czyli do roku akademickiego 2026/2027.

Uzyskane certyfikaty kształcenia EUR-ACE® Bachelor i EUR-ACE® Master zaświadczają o wysokiej jakości kształcenia na akredytowanym kierunku.

Komisja KAUT w 2013 roku uzyskała od European Network for Accreditation of Engineering Education (ENAEE) uprawnienia do nadawania europejskiego certyfikatu EUR-ACE® Label. Jednostki, które otrzymują certyfikat KAUT otrzymują równocześnie europejski certyfikat jakości kształcenia na kierunkach technicznych EUR-ACE®.