Zostań Studentem Wydziału Chemicznego PG! Zrekrutuj się na studia I lub II stopnia! | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-07-06

Grafika tematyczna
Chcesz zostać inżynierem? Zdałeś maturę? Skończyłeś studia licencjackie? Zostań Studentem Wydziału Chemicznego PG! Zrekrutuj się na studia I lub II stopnia!

Jesteś zainteresowany: chemią, biologią, medycyną, ekologią i ochroną środowiska, technologią żywności, wytwarzaniem kosmetyków, nowoczesnymi materiałami czy nośnikami energii, zrekrutuj się na jeden z naszych kierunków studiów I stopnia:

Biotechnologia, Chemia, Technologia Chemiczna, Chemia Budowlana (kierunek międzyuczelniany), Zielone technologie, Green Technologies (studia w języku angielskim), Inżynieria Biomedyczna (kierunek międzywydziałowy), Inżynieria Materiałowa  (kierunek międzywydziałowy)

lub II stopnia, po których będziesz magistrem inżynierem:

Biotechnologia, Zielone technologie, Green Technologies (studia w języku angielskim), Inżynieria Biomedyczna (kierunek międzywydziałowy), Inżynieria Materiałowa  (kierunek międzywydziałowy).

Rejestracja elektroniczna w systemie eRekrutacja odbywa się tylko do 10.07.2022.

Czekamy na Ciebie!

Zrekrutuj się