Dzień Kariery OFFSHORE 2022 – Catch the big fish! | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-10-18

Dzień Kariery OFFSHORE 2022 – Catch the big fish!

grafika tematyczna
Zbliża się pierwsza edycja Dnia Kariery OFFSHORE na Politechnice Gdańskiej. To świetna okazja, by porozmawiać z przedstawicielami firm działających w sektorze odnawialnych źródeł energii, ale i ważny krok w wyborze ścieżki kariery. Zapraszamy studentów i absolwentów oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką morskiej energetyki wiatrowej, które chcą budować zawodową karierę w jednym z najszybciej rozwijających się obecnie sektorów energetyki w Europie.

Wydarzenie odbędzie się 26 października, w godzinach: 10:00 – 14:00, na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, w holu budynku nr 30 (Instytut Oceanotechniki i Okrętownictwa), na pierwszym piętrze.

Organizatorami Dnia Kariery OFFSHORE są: Centrum Morskiej Energetyki Wiatrowej Politechniki Gdańskiej, Pracodawcy Pomorza, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa PG oraz Biuro Karier i Absolwentów PG.

Podczas pierwszej edycji targów zaprezentują się następujące firmy:

 1. Energia Wytwarzanie SA
 2. Equinor & Polenergia
 3. Ferchau Polska
 4. Grupa ORLEN
 5. MacGregor Poland Sp. z o.o.
 6. Mostostal Pomorze S.A.
 7. Ocean Winds
 8. Polska Grupa Energetyczna Baltica
 9. Ramboll
 10. SH Group
 11. Simply Blue Group
 12. RWE Renewables
 13. Telefonika Kable

W programie wydarzenia przewidziano także warsztaty z zakresu doradztwa zawodowego (zapisy na stronie Biura Karier i Absolwentów poprzez platformę Career Center) oraz spotkanie dotyczące rozwoju morskiej energetyki wiatrowej.

Na wszystkich uczestników czeka wyjątkowa atrakcja - stanowiska z goglami VR, gdzie prezentowane będą możliwości wykorzystania technologii wirtualnej rzeczywistości w branży offshore.

PROGRAM WYDARZENIA

63 wyświetleń