Świąteczna akcja charytatywna | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Świąteczna akcja charytatywna

grafika tematyczna akcji charytatywnych

Szanowni Państwo,

w tym roku Wydział Chemiczny przystąpił do dwóch świątecznych akcji charytatywnych i w obydwu akcjach beneficjentami są dzieci.

Pomorskie Hospicjum dla Dzieci

Zgodnie z informacjami uzyskanymi od pracowników Hospicjum, potrzebne są dary w postaci pieluszek dziecięcych w rozmiarach: 4, 5, 6 oraz pieluch Seni w rozmiarach S, M, a także mokrych chusteczek i chemii gospodarczej. Dary zbieramy do kartonów odpowiednio opisanych i usytuowanych w pobliżu portierni Chemii A, B i C.

Dom Dziecka im. J. Korczaka w Gdańsku - Oliwie

W tamtym roku przyłączyliśmy się do akcji organizowanej przez DMWA i zbieraliśmy rajstopki i bieliznę. W tym roku prowadzimy samodzielną akcję i zbieramy bony prezentowe do wykorzystania w sklepach z odzieżą, obuwiem dziecięcym, np.: Smyk, CCC, H&M, Reserved Kids, itp. Zbiórka bonów odbywa się do pojemników ustawionych na blatach przy okienkach poszczególnych portierni.

Obydwie akcje potrwają do 16.12.2022