Wspólna konferencja Wydziału Chemicznego z firmą NETZSCH | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-12-08

Wspólna konferencja Wydziału Chemicznego z firmą NETZSCH

grafika tematyczna

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pt.:

Zastosowanie sprzężonych metod analizy termicznej w badaniach materiałów

organizowanej przez Katedrę Technologii Polimerów Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej i Firmę NETZSCH

Celem konferencji jest zapoznanie uczestników z metodami sprzężonymi analizy termicznej stosowanymi w wielu dziedzinach nauki i przemysłu. Wykłady będą prowadzone przez specjalistów z firmy NETZSCH, Bruker oraz użytkowników wykorzystujących, na co dzień metody sprzężone analizy termicznej.  Tematyka będzie obejmowała zarówno podstawy teoretyczne jak i praktyczne możliwości zastosowania metod termoanalitycznych w badaniach laboratoryjnych oraz przemysłowych (tworzywa sztuczne, ceramika, farmacja, metalurgia i inne).

W drugim dniu konferencji odbędą się także warsztaty z zakresu praktycznego zastosowania metod sprzężonych oraz metod spektroskopowych w badaniach materiałowych.

Formularz rejestracyjny oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie konferencji.

Konferencja