Mamy dwie kategorie naukowe A+ | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-01-18

Mamy dwie kategorie naukowe A+

grafika tematyczna
Ogłoszono wyniki ewaluacji jednostek naukowych, czyli oceny jakości ich działalności naukowej w ramach prowadzonych dyscyplin naukowych.

Kategorię A+ otrzymały dwie prowadzone na Wydziale Chemicznym dyscypliny: nauki chemiczne i inżynieria chemiczna.

Otrzymane kategorie są spektakularnym sukcesem wszystkich pracowników Wydziału, dlatego składam Państwu serdecznie podziękowania i gratulacje. Dziękuję za Waszą aktywność naukową – cudownie, że została wysoko oceniona. Dziękuję za prowadzone badania zlecone i podejmowanie współpracy z otoczeniem gospodarczym - to bardzo ważny element naszej działalności, wymagający i absorbujący – cieszę się, że i ten element został doceniony i wysoko oceniony. Dziękuję za wszelakiego rodzaju realizowane projekty – też się przyczyniły do tego naszego wspólnego sukcesu.

Życzę Wszystkim nam dalszego dynamicznego rozwoju.

Dziekan wraz z kolegium dziekańskim.