Studencki niekomercyjny Kurs na Przewodnika Górskiego | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-02-28

Studencki niekomercyjny Kurs na Przewodnika Górskiego

grafika tematyczna

Już niedługo rusza Kurs Przewodnika Górskiego w Gdańsku! To niepowtarzalna okazja do zdobycia uprawnień turystycznych, zdobycia szerokiej i praktycznej wiedzy o górach, poruszaniu się z mapą i kompasem, wędrówek po górach i Pomorzu oraz poznania wielu ludzi do wspólnych wypraw.

W ramach kursu m. in.:

• Wyjazdy w góry,
  • Kurs Organizatora Turystyki PTTK,
  • Szkolenie z pierwszej pomocy,
  • Warsztaty z obsługi mapy i kompasu,
  • Wędrówki po Pomorzu,
  • prelekcje o bezpieczeństwie w górach, meteorologii, geologii, przyrodzie, kulturze i architekturze regionu, mnóstwo ciekawostek,
  • spotkania,
  • ogniska,
  • wyjścia na piwo/herbatę,
  • wycieczki po Gdańsku.

Szkolenia/warsztaty są możliwe do odbycia poza Kursem. Wyjazdy i wycieczki również.

Kurs poprowadzi Studenckie Koło Przewodników Turystycznych z Politechniki Gdańskiej.

Zapraszamy na SPOTKANIE ORGANIZACYJNE do Bratniaka (Gdańsk Wrzeszcz, Kampus Politechniki Gdańskiej, ul. Siedlicka 4, pok. 313), które odbędzie się 6 marca 2023 r. o godz. 18:00.

Szczegóły również na naszej www: https://www.skpt.gdansk.pl/aktualnosci-kursowe

Przybywajcie i zapraszajcie znajomych! Do zobaczenia!