Program Stażowy w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (III edycja) | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-03-14

Program Stażowy w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (III edycja)

grafika tematyczna

Program stażowy

Interesujesz się zagadnieniami związanymi z reklamą, marketingiem i PR-em? Fascynują cię media społecznościowe i ich potencjał w budowaniu relacji z odbiorcami? A może chcesz poznać zasady współpracy z Sejmem i Senatem albo nauczyć się przygotowywania dostępnych cyfrowo pism urzędowych? Praca w administracji publicznej daje wiele możliwości rozwoju osobom, które wkraczają na rynek pracy. Sprawdź, co możemy ci zaoferować i aplikuj na płatny staż!

Program obejmuje 8 obszarów tematycznych i jest skierowany do studentów, absolwentów uczelni wyższych poniżej 30 r.ż.

Co musisz zrobić

1. Sprawdź oferty poszczególnych obszarów i wybierz, gdzie chcesz odbyć staż i z jakiego zakresu.
  2. Kliknij Aplikuj na płatny staż, wypełnij ankietę i wyślij nam swoje CV. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 marca 2023 r.
  3. Spotkaj się z nami – jeśli przejdziesz proces rekrutacji, skontaktujemy się z tobą.
  4. Podpisz umowę stażową i rozpocznij staż.

Więcej informacji znajduje się na stronie https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/program-stazowy-edycja-3