Spotkania informacyjne z firmą Marion | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-03-15

Spotkania informacyjne z firmą Marion

grafika tematyczna

Serdecznie zapraszamy studentów 3 semestru II stopnia na spotkania informacyjne z producentem kosmetyków, firmą Marion. Spotkania odbędą się w poniedziałek 20.03 o godz. 11:15 i 12:15 w Audytorium 1.4. (Budynek Chemia C).

Na spotkaniach poruszony zostanie temat profilu działalności firmy oraz możliwości rozwoju i współpracy zawodowej z firmą w czasie trwania studiów i po ich zakończeniu.

Grupa Marion jest polską (siedziba w Gdyni), dynamicznie rozwijającą się firmą kosmetyczną, specjalizującą się głównie w produkcji preparatów do włosów oraz produktów do pielęgnacji twarzy i ciała. W Marion pracują eksperci, którzy na co dzień tworzą kosmetyki oraz troszczą się o zachowanie wysokich standardów w ich produkcji prowadząc aktywności naukowo-badawcze i działania kontrolne.