Wyróżnienie "Gdańsk Miastem Zawodowców - podniesienie jakości edukacji zawodowej" | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-04-04

Wyróżnienie "Gdańsk Miastem Zawodowców – podniesienie jakości edukacji zawodowej"

1 kwietnia br. w AmberExpo odbyły się Targi Szkół Ponadpodstawowych oraz Gala konkursu Pracodawca Przyjazny Gdańskiej Szkole Zawodowej. Były one finałem rozpoczętego 27 marca Gdańskiego Tygodnia Zawodowca. Targi Szkół Ponadpodstawowych to wydarzenie organizowane przez władze miasta, które od lat wspiera działalność szkolnictwa zawodowego, mającego ogromne znaczenie dla jakości rynku pracy.

Ideą Gdańskiego Tygodnia Zawodowca jest zapoznanie się młodzieży i rodziców uczniów szkół podstawowych z ofertą doradztwa zawodowego i procesem rekrutacji w szkołach ponadpodstawowych.

15 przedsiębiorstwom przyznano laury w konkursie Pracodawca Przyjazny Gdańskiej Szkole Zawodowej 2023, a 7 pracodawcom wyróżnienia w projekcie "Gdańsk Miastem Zawodowców – podniesienie jakości edukacji zawodowej".

Wydział Chemiczny otrzymał wyróżnienie w ramach projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – podniesienie jakości edukacji zawodowej” za zaangażowanie i szczególny wkład w realizację staży zawodowych dla uczniów.

W projekcie “Gdańsk Miastem Zawodowców – podniesienie jakości edukacji zawodowej” poza Wydziałem Chemicznym wyróżnienia otrzymali także: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „MIXT” Lech Kardasiński, BTT Automatyka sp. z o.o., Grupa Ekoinbud sp. z o.o., Biall sp. z o.o., Cargo Lift Wiesława Gielecka, Dobry Hotel Mieczkowski.

Dziękujemy za uznanie, a pozostałym nagrodzonym serdecznie gratulujemy!