Perspektywy Women in Tech Summit 2023 | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-04-28

Perspektywy Women in Tech Summit 2023

grafika tematyczna

Fundacja Edukacyjna Perspektywy organizuje piątą już edycję wyjątkowego wydarzenia Perspektywy Women in Tech Summit 2023, które odbędzie się 14-15 czerwca w Warszawie i gościć będzie 10 000 uczestniczek i uczestników (offline i online) z 80 krajów świata. Wydarzeniu patronuje ponad 100 największych firm technologicznych oraz najlepsze uczelnie techniczne z Polski i ze świata.

W związku z tym, że Politechnika Gdańska jest partnerem wydarzenia Women in Tech Summit istnieje możliwość wzięcia w nim udziału. Dla studentek i studentów przewidziano 100 bezpłatnych wejściówek, należy jedynie wypełnić formularz.

Pracownicy uczelni (panie i panowie) mogą również wziąć udział w tym wydarzeniu po wypełnieniu formularza dla kadr uczelni.

Możliwość rejestracji na darmowy bilet trwa do 10 maja.