27 maja - Dzień Absolwenta Politechniki Gdańskiej | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-05-15

27 maja - Dzień Absolwenta Politechniki Gdańskiej

grafika tematyczna

W dniu 27 maja 2023 obchodzony będzie Dzień Absolwenta Politechniki Gdańskiej, w ramach którego Stowarzyszenie Absolwentów PG organizuje ogólnouczelniane uroczystości, m.in. spotkanie z udziałem Rektora prof. Krzysztofa Wilde w Auli PG o godz. 12:15.

Program spotkania

Tego samego dnia na naszym Wydziale będziemy gościć naszych Absolwentów z roczników 1979/1980 i 2001. Organizatorami spotkania są prof. Maria Milewska i mgr inż. Łukasz Katlewicz, którzy na tę okazję zaplanowali m.in. spotkanie z Dziekan WCh prof. Agatą Kot-Wasik i Prorektorem ds. nauki prof. Sławomirem Milewskim, spacer po Wydziale Chemicznym, a także spotkania towarzyskie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Absolwentów WCh do odwiedzenia Wydziału Chemicznego w tym dniu i wzięcia udziału w uroczystościach. Zachęcamy do zgłoszenia swojego uczestnictwa poprzez formularz elektroniczny.

Okazja do odwiedzin Wydziału Chemicznego jest podwójna, ponieważ tego dnia na całym Kampusie PG odbywają się zajęcia i warsztaty zorganizowane w ramach Bałtyckiego Festiwalu Nauki 2023, w których można wziąć udział całymi rodzinami.

Do zobaczenia na Wydziale Chemicznym!

233 wyświetleń