Absolwenci Wydziału Chemicznego na spotkaniu Chem-In | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-07-03

Absolwenci Wydziału Chemicznego na spotkaniu Chem-In

grafika tematyczna

W dniu 29 czerwca 2023 roku gościliśmy na Wydziale Chemicznym Absolwentów Politechniki Gdańskiej, którzy tworzą elitarny klub PKB+, czyli Politechniczny Klub Biznesu +. Klub powstał w 2001 roku, aby przedstawiać działalność zawodową członków oraz popierać przedsiębiorczość i gospodarkę rynkową. Nasi absolwenci (tj. absolwenci Wydziału Chemicznego) także należą do tego klubu.

Celem spotkania było zaprezentowanie szerokiemu gronu przedstawicieli firm (https://pkbplus.pl/title,Firmy-czlonkow-PKB--,pid,28.html) osiągnięć Wydziału Chemicznego, które pokazują współpracę naszej nauki z przemysłem, a także nawiązanie nowych, czy odnowienie starych relacji.

Była to wyśmienita okazja do poszerzenia naszych kontaktów.

Poza osobami uczestniczącymi w spotkaniu na miejscu, wiele osób z naszego wydziału uczestniczyło również on-line.