Odeszła dr inż. Janina Marcinkiewicz-Salmonowicz | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-06-05

Odeszła dr inż. Janina Marcinkiewicz-Salmonowicz

grafika tematyczna

W dniu 1 czerwca 2023 zmarła dr inż. Janina Marcinkiewicz-Salmonowicz. Absolwentka Wydziału Chemicznego (dyplom w 1958 r. w Katedrze Technologii Leków). Do roku 2001 pracownik Wydziału Chemicznego, nauczyciel akademicki w Katedrze Technologii Tłuszczów i Detergentów w latach 1962-1999, gdzie uzyskała stopień doktora (w roku 1967 r.). Prowadziła zajęcia między innymi z technologii mydła. Była też opiekunką i kierownikiem wielu prac dyplomowych.

Rodzinie i Bliskim Zmarłej składamy wyrazy głębokiego współczucia
Dziekan, Prodziekani, Dyrektor Administracyjny i Pracownicy Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej

Uroczystości pogrzebowe zostaną odprawione 07.06.2023 o godz. 10:00 w kościele p.w. Św. Karola Boromeusza, Gdynia-Wielki Kack, Osiedle Fikakowo, ul. Górnicza 42.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.30 na Cmentarzu Komunalnym w Sopocie, bezpośrednio przy grobie.