Seminarium wydziałowe z przedstawicielami firm SABIC i Saudi Aramco | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-06-30

Seminarium wydziałowe z przedstawicielami firm SABIC i Saudi Aramco

grafika tematyczna
W najbliższy wtorek (4 lipca) na Wydziale Chemicznym Politechniki Gdańskiej będziemy gościć liderów naukowych oraz biznesowych firmy SABIC i Saudi Aramco.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Seminarium Wydziałowym o godzinie 11.15 w Audytorium 1.4 (Chemia C). Podczas Seminarium nasi Goście zaprezentują praktyki zrównoważonego rozwoju i produkcji paliw oraz substancji chemicznych a także holistyczne podejście do gospodarki o obiegu zamkniętym tworzyw sztucznych. Przedmiotem dyskusji będzie również wykorzystanie funkcjonalnych poliolefin jako modyfikatorów asfaltu. Projekt ten, realizowany przez Doktoranta naszego Wydziału mgr inż. Mateusza Malus, dr Joannę Bojda, dr inż. Macieja Sienkiewicza i dr hab. inż. Lidię Jasińską-Walc, prof. uczelni (kierownik projektu), został nominowany przez korporacje do międzynarodowego konkursu 2023 R&D 100 Awards.

Zapraszamy do uczestnictwa w Seminarium.