Zapraszamy na Piknik Wydziału Chemicznego | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-06-07

Zapraszamy na Piknik Wydziału Chemicznego

grafika tematyczna

Serdecznie zapraszamy wszystkich Pracowników, Doktorantów i Studentów oraz Sympatyków Wydziału Chemicznego na doroczny Piknik Wydziałowy, który odbędzie się 20 czerwca br. o godz. 12:15. Piknik zorganizowany będzie na parkingu naprzeciwko budynku Chemii A.

Spotkanie uświetni występ wydziałowego zespołu muzycznego Kolby Surround. Podtrzymujemy tradycję i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na Najlepsze Ciasto Truskawkowe.

Prosimy Wydziałowych Cukierników o przynoszenie swoich wyrobów w dniu Pikniku między godziną 11:30 a 12:00 do oznaczonego miejsca na parkingu.

Chętnych do pracy w jury Konkursu prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury mailowo na adres justyna.kucinska-lipka@pg.edu.pl do dnia 16 czerwca br. do godziny 14:59.

Liczymy na Państwa frekwencję i wyśmienity humor.

Dziekan Wydziału Chemicznego wraz z Kolegium Dziekańskim