Oferta praktyk - "Łosoś" | Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-07-14

Oferta praktyk - "Łosoś"

grafika tematyczna

Zwracamy się z propozycją letnich praktyk studenckich w Przetwórstwie Rybnym „Łosoś” Sp. z o.o., prężnie rozwijającej się konserwiarni z tradycjami, która powstała w 1954 roku w Ustce, a obecnie znajduje się w Słupskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, Włynkówko 49 B. Zatrudniamy blisko 500 pracowników i sprzedajemy nasze wyroby nie tylko na rynku polskim, ale też w innych krajach europejskich oraz na rynku amerykańskim. Od 2007 roku mamy wdrożony system jakości, który jest co roku certyfikowany wg wymagań norm GFSI (IFS oraz BRC). Kładziemy również nacisk na ekologię i utrzymujemy certyfikaty MSC/ASC i EKO.

Główny Technolog i Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania Jakością ma możliwość prowadzenia letnich praktyki dla studentów w 2 działach, którymi kieruje: Technologia oraz Kontrola Jakości. Jest absolwentką wydziału Chemicznego PG związaną z firmą od 2007 roku i chciałaby podzielić się wiedzą i doświadczeniem ze studentami pragnącymi poznać przemysł od środka. Prezes Zarządu, również absolwent PG, Technolog, jest żywo zainteresowany przyjmowaniem praktykantów z Politechniki Gdańskiej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Studia na Politechnice Gdańskiej są często wybierane przez Słupszczan, więc chcemy umożliwić studentom odbycie praktyk blisko domu. Jeśli ktoś jest spoza Słupska i okolic, a chciałby u nas odbyć praktyki, również zapraszamy, jednak nie zapewniamy zakwaterowania.

Kontakt przez Wydziałowego Pełnomocnika ds. Staży i Praktyk Wydziału Chemicznego dla kierunku Biotechnologia – dr inż. P. Filipkowski, prof. PG

103 wyświetleń